O stronie

logo_fin

 

Pomysł na stworzenie strony narodził się w mojej głowie stosunkowo dawno. Jednak nie byłem do końca przekonany czy takie rozwiązanie jest odpowiednie i dla mnie. Ostatecznie zdecydowałem się na nie z co najmniej kilku powodów, a wynik mojej pracy właśnie oglądasz.

 

 

Skończywszy edukację na uczelni straciłem możliwość wymiany doświadczeń oraz pomysłów z ludźmi dzielącymi moje zainteresowania. Co prawda, dialog taki można prowadzić na licznych forach internetowych o tematyce technicznej, jednak jego kultura oraz walory merytoryczne często pozostawiają wiele do życzenia. Z własnych obserwacji wiem, że większość ludzi, która naprawdę zna się na rzeczy i może udzielić pomocy często „milczy” irytowana wypowiedziami samozwańczych specjalistów. Ich wypowiedzi często pozostają zwykłym spamem lub co gorsza – zakłamują rzeczywistość, a ja, tworząc własną stronę internetową wiem, że choć odrobinę będę mógł wpływać na jakość informacji na niej zamieszczonych.

I stało się. Jeśli czytasz ten tekst, oznacza to, że już co najmniej raz odwiedziłeś moją stronę, co poniekąd już stanowi pewien sukces. W dzisiejszych czasach tego typu rozwiązań jest stosunkowo dużo. Wiele mądrzejszych głów prowadzi swoje blogi i strony domowe, jednak mam nadzieję, że i ja będę mógł wnieść coś pożytecznego do otchłani nicości zwanej Internetem. Zapraszam więc do lektury! Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj informacje, które Cię zainteresują lub pomogą. Pamiętaj, że masz możliwość komentowania moich wpisów. Każdy może dodać coś od siebie. Ucz się ode mnie, ja będę uczył się od Ciebie, a przy okazji może uda się zbudować jakieś ciekawe urządzenie.